aboutus

Shenzhen Dieckmann Tech Co., Ltd.

Shenzhen Dieckmann Tech Co., Ltd. Shenzhen Dieckmann Tech Co., Ltd. Shenzhen Dieckmann Tech Co., Ltd. Shenzhen Dieckmann Tech Co., Ltd. Shenzhen Dieckmann Tech Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Na calym swiecie
marki: Dieckmann
Ilość pracowników: 50~100
Coroczne wyprzedaże: 10000000-50000000
Rok założenia: 2011
pc Export: 80% - 90%
O nas
Wprowadzenie

 

Shenzhen Dieckmann Tech Co., Ltd jest krajowym przedsiębiorstwem high-tech założonym przez Shenzhen Peacock Talents z grupą doświadczonych i wybitnych zespołów badawczo-rozwojowych.Produkty firmy pomyślnie przeszły certyfikację systemu zarządzania jakością zgodnie z normą ISO9001.


Dieckmann angażuje się w rozwój i produkcję funkcjonalnie aktywnych małych cząsteczek, które są związane ze zdrowiem i pięknem człowieka, poprzez nowoczesną technologię syntezy i ekstrakcji oraz technologię katalizy enzymatycznej.Obejmuje dziedziny zdrowej żywności funkcjonalnej i składników aktywnych w diecie, tytoniu i dodatków do żywności, inhibitorów biologicznych, półproduktów farmaceutycznych i funkcjonalnych składników kosmetycznych.Naszymi głównymi odbiorcami są krajowe i zagraniczne przedsiębiorstwa biologiczne, farmaceutyczne, tytoniowe, zdrowotne i kosmetyczne.

Dieckmann opracował szereg odżywczych składników aktywnych, takich jak rybozyd nikotynamidu (NR), hydroksytyrozol, karnozyna i kwas nerwowy.Z powodzeniem opatentowaliśmy serię związków nikotynamidu rybozydu (NR), które działają jako prekursory NAD +.


1. Wartości firmy: innowacja, współpraca korzystna dla wszystkich
2. Wizja firmy: Zbuduj kolorowy i funkcjonalny świat małych cząsteczek i wprowadzaj innowacje w przyszłości


Po pierwsze: odżywcze składniki aktywne
Aktywne produkty naturalne, które są farmakologiczną żywnością i endogennymi małymi cząsteczkami, które zwiększają funkcje organizmu, są obiektami, którymi zawsze interesował się i interesował nasz Dieckmann. Dieckmann angażuje się w badania i rozwój funkcjonalnych, aktywnych odżywczo związków małocząsteczkowych, aby chronić zdrowie ludzkie i przyczynianie się do zdrowia ludzkiego jest wartością, do której dąży nasz Dieckmann.


Główna technologia: Nowoczesna technologia syntezy i ekstrakcji, technologia katalizy enzymatycznej.
Dziedzina produktu: Funkcjonalne składniki aktywne żywności i dodatki do żywności
Obszary zastosowania: zdrowa żywność, produkty dietetyczne, napoje funkcjonalne, medycyna itp.Podstawowa architektura produktu :

Chiny Shenzhen Dieckmann Tech Co., Ltd. profil firmy 0Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się ze szczegółowym wprowadzeniem do produkcji względnej.


Po drugie, składniki aktywne do pielęgnacji ciała
Dieckmann opracował szereg odżywczo aktywnych składników o unikalnych funkcjach, które są skuteczne w pielęgnacji ciała.Ponieważ te składniki pochodzą albo z leczniczych i jadalnych produktów naturalnych, albo z endogennych cząsteczek w ludzkim ciele.W porównaniu z niektórymi nienaturalnymi składnikami są bezpieczniejsze w pielęgnacji Twojej urody.

Nasze produkty koncentrują się na skuteczności, ekologicznych produktach, bezpieczeństwie i zdrowiu.

Po latach rozwoju i doświadczeń, dzięki nowoczesnej technologii syntezy i ekstrakcji oraz katalizy enzymatycznej udało się opracować szereg wyróżniających się produktów o działaniu nawilżającym, przeciwutleniającym, przeciwstarzeniowym, zwiększającym elastyczność skóry, wybielającym i innych,


Główne produkty podstawowe poniżej:

Chiny Shenzhen Dieckmann Tech Co., Ltd. profil firmy 1


Po trzecie: Glikozydy i ich pochodne

Glikozydy i ich pochodne to cząsteczki o specjalnej funkcjonalności lub aktywności, które są szeroko stosowane w medycynie, biologii, kosmetyce, żywności, aromatach i substancjach zapachowych, tekstyliach itp. Nasi chemicy z Dieckmann zaprojektowali i przygotowali serię glikozydów i ich pochodnych do aromatów i zapachów które były stosowane w przemyśle tytoniowym, piekarnictwie itp. Zawsze byliśmy liderem w branży produktów glikozydowych.


Mamy nadzieję, że przełamiemy ograniczenia tradycyjnych przypraw, stosując nową koncepcję prekursorów smaku, aby przygotować nowe smaki, nowe zapachy, nowe sceny sensoryczne oparte na naszej nowej technologii, aby wzbogacić nasz zapachowy świat.


Porównanie tradycyjnych przypraw i utajonych kadzideł w tradycyjnych zastosowaniach tytoniowych:

Nie Pozycja Tradycyjne przyprawy Utajone Kadzidło
1 Właściwości fizyczne Niska temperatura wrzenia, łatwa do lotności, słabo odporna na ciepło obróbka wysoka temperatura wrzenia, trudno lotne, dobra obróbka odporna na ciepło
2 Efekt spalania Duża ilość uwolnienia, wiele produktów krakingu podczas spalania Niskie uwalnianie, niewiele produktów krakowania podczas spalania, zmniejsza szkody fizyczne
3 Palący klienci czują Smak jest zbyt mocny, smak jest zbyt intensywny, w ustach suchość, usta i ubranie mają silny zapach dymu Podczas gdy główny nurt tytoniowy nadal istnieje, główny nurt jest czysty, z mniejszą ilością nieprzyjemnych posmaków, słaby smak, pełny, miękki i mniej drażniący.Pozostały aromat tytoniu w ustach i na ubraniach.
4 Doświadczenie palacza z drugiej ręki Silny zapach dymu, oślepiający, ostry Poczuj doskonały zapach
5 Zapach pokoju Nieprzyjemny zapach dymu Na przykład wejście do ekskluzywnego centrum handlowego
6 Poufność Ludzie mogą zasadniczo określić skład na podstawie zapachu Nie tylko rozwiązuje mankamenty tradycyjnych przypraw, ale także może sprawić, że formuła smakowa papierosów będzie miała pewien efekt poufności
7 tendencja Wraz ze zmianą czasów tradycyjne przyprawy rozwinęły się do pewnego wąskiego gardła i nie są w stanie sprostać zmianom potrzeb klientów. Stanie się trendem i kulturą, symbolem statusu, statusu i bogactwa


Obszary zastosowań:
Jest szeroko stosowany w tradycyjnym tytoniu, nowym tytoniu, pieczeniu, kadzidle, kosmetykach, przyprawach spożywczych itp.


Historia firmy Dieckmann

Chiny Shenzhen Dieckmann Tech Co., Ltd. profil firmy 2


Urządzenia produkcyjne:

Chiny Shenzhen Dieckmann Tech Co., Ltd. profil firmy 3Chiny Shenzhen Dieckmann Tech Co., Ltd. profil firmy 4
Chiny Shenzhen Dieckmann Tech Co., Ltd. profil firmy 5Chiny Shenzhen Dieckmann Tech Co., Ltd. profil firmy 6
Chiny Shenzhen Dieckmann Tech Co., Ltd. profil firmy 7Chiny Shenzhen Dieckmann Tech Co., Ltd. profil firmy 8Chiny Shenzhen Dieckmann Tech Co., Ltd. profil firmy 9

Historia

Historia firmy Dieckmann

Chiny Shenzhen Dieckmann Tech Co., Ltd. profil firmy 0

Nasz zespół

Chiny Shenzhen Dieckmann Tech Co., Ltd. profil firmy 0Chiny Shenzhen Dieckmann Tech Co., Ltd. profil firmy 1

Chiny Shenzhen Dieckmann Tech Co., Ltd. profil firmy 2Chiny Shenzhen Dieckmann Tech Co., Ltd. profil firmy 3

Szczegóły kontaktu